Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-1D 2K KIT/HDD1000
Фото 7 |
Dahua HDCVI-1D 2K KIT/HDD1000
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 1 шт, фокусна 2.8 мм
Роздільна здатність запису:2560x1440 пікс
HDD на 1 ТБ у комплекті.
Всі характеристики
Характеристики HDCVI-1D 2K KIT/HDD1000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua HDCVI-1D 2K KIT/HDD1000
Ціни на Dahua HDCVI-1D 2K KIT/HDD1000 |
---|---|---|---|---|
Dahua HDCVI-1D 2K KIT/HDD1000 | від 11 965 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-2D 2K KIT/HDD1000 | від 14 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-3D 2K KIT/HDD1000 | від 16 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-6D 2K KIT/HDD1000 | від 25 774 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-8D 2K KIT/HDD1000 | від 30 272 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →