Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-44WD 2K PRO KIT
Фото 7 |
Dahua HDCVI-44WD 2K PRO KIT
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 4 шт, купольні 4 шт, фокусна 2.7 – 12 мм
Роздільна здатність запису:3840x2160 пікс
Всі характеристики
Характеристики HDCVI-44WD 2K PRO KIT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua HDCVI-44WD 2K PRO KIT
Ціни на Dahua HDCVI-44WD 2K PRO KIT |
---|---|---|---|---|
Dahua HDCVI-11WD 2K PRO KIT | від 14 091 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-22WD 2K PRO KIT | від 21 686 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-44WD 2K PRO KIT | від 39 884 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →