Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-2D/HDD500
Фото 5 |
Dahua KIT-HDCVI-2D/HDD500
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 2 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
В комплект входить жорсткий диск на 500 ГБ.
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-2D/HDD500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua KIT-HDCVI-2D/HDD500
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-2D/HDD500 |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-1D/HDD500 | від 8 671 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-2D/HDD500 | від 9 953 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-3D/HDD500 | від 11 247 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-6D/HDD1000 | від 17 279 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-8D/HDD1000 | від 19 968 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →