Цифровий NVR відеореєстратор Dahua NVR4232-4KS2/L
Фото 3 |
Dahua NVR4232-4KS2/L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua NVR4232-4KS2/L
Усі ціни 37 →Реєстратор відеоспостереження Dahua 1U 2HDD DHI-NVR4232-4KS2/L | 10 001 грн. |
Регистратор видеонаблюдения Dahua 1U 2HDD DHI-NVR4232-4KS2/L | 10 001 грн. |
IP-відеореєстратор 32-канальний Dahua DHI-NVR4232-4KS2/L для систем відеос | 9 750 грн. |
Видеорегистратор Dahua dhi-nvr4232-4ks2/l | 8 758 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Dahua DHI-NVR4232-4KS2/L | 10 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dahua NVR4232-4KS2/L
Ціни на Dahua NVR4232-4KS2/L |
---|---|---|---|---|
Dahua NVR4208-4KS2/L | від 10 004 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua NVR4216-4KS2/L | від 11 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Dahua NVR4232-4KS2/L | від 8 758 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →