Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7616NI-I2/16P
Фото 12 |
Hikvision DS-7616NI-I2/16P на 16 каналівна 32 каналу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7616NI-I2/16P
Усі ціни 10 →Видеорегистратор Hikvision DS-7616NI-I2/16P для систем видеонаблюдения Sal | 19 403 грн. |
Відеореєстратор Hikvision DS-7616NI-I2/16P для систем відеоспостереження | 15 093 грн. |
Hikvision DS-7616NI-I2/16P (160-256) | 19 900 грн. |
HikVision DS-7616NI-I2/16P | 57 876 грн. |
Сетевой видеорегистратор NVR Hikvision DS-7616NI-I2/16P (160-256) | 19 900 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Hikvision DS-7616NI-I2/16P
Ціни на Hikvision DS-7616NI-I2/16P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7616NI-I2/16P | від 15 093 грн. | 10 пропозицій | ||
Hikvision DS-7632NI-I2/16P | від 21 469 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →