Котушка Daiwa TDR Match & Feeder 4012QD (10215-412)
Daiwa TDR Match & Feeder 4012QD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa TDR Match & Feeder 4012QD
Катушка Daiwa 18 TDR 4012QD + Зап. шпуля 10215-412 | 12 570 грн. |
Котушка фідерна Daiwa 18 TDR 4012QD + шпуля (10215-412) | 12 570 грн. |
Котушка Daiwa 18 TDR 4012QD + Зап. шпуля / (926071 / 10215-412) | 12 570 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →