Змішувач Grohe BauLoop UA11104201
Grohe BauLoop UA11104201 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop UA11104201
Усі ціни 9 →Гігієнічний душ Grohe BauLoop New хром UA11104201U | 4 500 грн. |
Комплект гігієнічного душу, Grohe BauLoop New з Tempesta-F, хром (UA111042 | 3 880 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу GROHE BauLoop прихованого монтажу хром лату | 4 730 грн. |
Набір з гігієнічним душем Grohe BauLoop New (UA11104201) UA11104201 | 4 628 грн. |
Комплект для гігієнічного душу Grohe BauLoop New з Tempesta-F UA11104201 | 4 815 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →