Змішувач Damixa Space 10750
Damixa Space 10750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Space 10750
Усі ціни 16 →Змішувач для душу Damixa Space (колір - хром), в комплекті зі схованою час | 1 379 грн. |
Damixa Damixa Space 107500000 | 1 379 грн. |
Змішувач прихованого монтажу DAMIXA Space хром латунь 145мм 107500000 | 1 379 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Damixa Space (107500000) 107500000 | 1 379 грн. |
Смеситель для душа Damixa Space 107500000, монтируемый в стену 191978 | 1 379 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →