від 1 394 грн.для млинців, 26 см, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон
від 10 619 грн.каструля, для індукції, до 28 см, до 7 л, алюміній, антипригарне покриття: кераміка
від 6 770 грн.класична, 36 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: кераміка
від 1 555 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон
від 1 257 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній, покриття: тефлон
від 3 374 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, 7 мм, матеріал: алюміній
від 1 859 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон
від 3 637 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, 7 мм, матеріал: алюміній
від 1 699 грн.класична, 26 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон
від 5 239 грн.сотейник, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній
від 6 099 грн.глибока сковорідка, 24 см, стінки 3 мм, дно: індукційне, матеріал: алюміній
від 1 247 грн.для млинців, 22 см, матеріал: алюміній, покриття: тефлон
від 5 207 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: кераміка
від 6 021 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: кераміка
від 3 194 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон
від 6 499 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, 7 мм, матеріал: литий алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 3 779 грн.класична, 32 см, стінки 4 мм, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон
від 4 205 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, 7 мм, матеріал: литий алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 5 331 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, 7 мм, матеріал: литий алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)