Сковорідка De Buyer Choc Extreme 8310.28 28 см
De Buyer Choc Extreme 8310.28 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Choc Extreme 8310.28 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода De Buyer Choc Extreme 28 см (8310.28) | 7 314 грн. |
Сковорода De Buyer Choc Extreme 28 см (8310.28) | 7 314 грн. |
Сковорода De Buyer Choc Extreme | 28 см | чорна (8310.28) | 6 544 грн. |
Сковорода без крышки de Buyer 28 см 8310.28 | 6 544 грн. |
Сковорода de Buyer 8310,28 28 см | 7 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації De Buyer Choc Extreme 8310.28
Ціни на De Buyer Choc Extreme 8310.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8310.24 24 см | від 5 207 грн. | 14 пропозицій | ||
De Buyer Choc Extreme 8310.28 28 см | від 6 021 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →