Сковорідка De Buyer Steaklover 5610.03 26 см нержавіюча сталь
Фото 6 |
De Buyer Steaklover 5610.03 |
|
В комплекті щипці для м'яса і млин для перцю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Steaklover 5610.03 26 см нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Сковорода De Buyer Steak lover набор3 предмета (5610.03) | 4 341 грн. |
Сковорода De Buyer Steak lover набір3 предмети (5610.03) | 4 341 грн. |
Набір посуду De Buyer #Steaklover | 3 предмети (5610.03) | 4 569 грн. |
de Buyer 3 пр 5610.03 3пр5610.03 | 4 189 грн. |
Набір посуду в подарунковій упаковці de Buyer Giftware 26 см сталевий (561 | 3 922 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →