Сковорідка De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 см
Фото 4 |
De Buyer Choc Extreme 8304.24 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода-сотейник De Buyer Choc Extreme, антипригарна, 24 см (8304.24) | 6 629 грн. |
Сковорода-сотейник de Buyer 8304,24 24 см | 7 799 грн. |
de Buyer сотейник 24 см 8304.24 сотейник24см8304.24 | 6 629 грн. |
Сковорода-сотейник De Buyer Choc Extreme 24 см Чорна (8304.24) | 6 629 грн. |
Сковорода-сотейник de Buyer Choc Extreme Литий алюміній з антипригарним по | 6 099 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →