Каструля RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 (6703890)
Фото 9 |
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20
Каструля Ringel IQ Be Trendy 3.4 л (IQ-2040-20) | 1 269 грн. |
Каструля Ringel IQ Be Trendy IQ-2040-20 (20см/3.4л) | 2 472 грн. |
Каструля RINGEL IQ Be Trendy з кришкою 20 см 3.4 л (IQ-2040-20) | 1 450 грн. |
Модификації RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20
Ціни на RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 | від 890 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 | від 1 269 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22 | від 2 629 грн. | 2 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24 | від 1 489 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →