Сковорідка для млинців De Buyer Choc 8140.14 14 см
De Buyer Choc 8140.14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Choc 8140.14 14 см
Усі ціни 15 →Сковорода для млинців De Buyer Choc 14 см (8140.14) | 1 234 грн. |
Сковорода для блинов De Buyer Choc 14 см (8140.14) | 1 234 грн. |
Сковорода De Buyer Choc | 14 см (8140.14) | 1 299 грн. |
Сковорода для блинов без крышки de Buyer 14 см 8140.14 | 1 299 грн. |
Сковорода для млинців De Buyer 8140,14 14 см | 1 299 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →