Каструля Edenberg EB-8114
Фото 9 |
Edenberg EB-8114 |
|
Тканинні прихватки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8114
Усі ціни 7 →Каструля Edenberg EB-8114 Чорний 26 см 5.5 л | 966 грн. |
Казан EDENBERG EB-8114 5,5 літрів 26 см з мармуровим антипригарним покритт | 1 289 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8114 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 674 грн. |
Каструля-казан квадратна Edenberg 5.5 л з гранітним покриттям та кришкою E | 1 100 грн. |
Каструля-каструля з мармуровим антипригарним покриттям 5,5 л 26 см Edenber | 987 грн. |
Каструля-казан 5.5 л Edenberg з гранітним покриттям та скляною кришкою Ква | 1 299 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8114 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 230 грн. |
Модификації Edenberg EB-8114
Ціни на Edenberg EB-8114 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | від 757 грн. | 5 пропозицій | ||
Edenberg EB-8112 | від 1 276 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-8113 | від 937 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-8114 | від 966 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-8115 | від 1 025 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →