Сотейник De Buyer Choc Intense 8748.28 28 см
Фото 4 |
De Buyer Choc Intense 8748.28 24 см28 см |
|
Не мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Choc Intense 8748.28 28 см
Усі ціни 14 →Сковорода-сотейник DeBuyer Choc Intense 28 см без ручки (8748.28) | 5 405 грн. |
Сковорода-сотейник DeBuyer Choc Intense 28 см без ручки (8748.28) | 5 405 грн. |
Сковорода-сотейник De Buyer Choc Intense | 28 см | чорний (8748.28) | 5 689 грн. |
Сотейник без крышки de Buyer Choc Intense 28 см 8748.28 | 5 689 грн. |
Сотейник без ручки de Buyer 8748,28 28 см | 5 689 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації De Buyer Choc Intense 8748.28
Ціни на De Buyer Choc Intense 8748.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Intense 8748.24 24 см | від 4 661 грн. | 1 пропозиція | ||
De Buyer Choc Intense 8748.28 28 см | від 5 239 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →