Електрочайник De'Longhi Ballerina KBD 2001.BK чорний
Відео 1Фото 6 |
De'Longhi Ballerina KBD 2001.BK білий чорний |
|
Незвичайний дизайн з поєднанням внутрішнього матеріалу з пластика і зовнішнього скла.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Ballerina KBD 2001.BK чорний
Усі ціни 7 →Електрочайник Delonghi Ballerina KBD2001.BK | 2 561 грн. |
Електрочайник Delonghi Ballerina KBD2001.BK | 2 745 грн. |
Електрочайник DeLonghi Kbd 2001.BK | 2 507 грн. |
Электрочайник DeLonghi KBD 2001 BK (KBD2001BK) KBD2001BK | 2 633 грн. |
Електрочайник DeLonghi KBD 2001 BK Ballerina | 2 706 грн. |
Электрочайник DeLonghi KBD 2001 BK | 2 599 грн. |
Електрочайник Delonghi Ballerina KBD2001.BK | 2 595 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Ballerina KBD 2001.BK
Ціни на De'Longhi Ballerina KBD 2001.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Ballerina KBD 2001.W білий | від 2 442 грн. | 2 пропозиції | ||
De'Longhi Ballerina KBD 2001.BK чорний | від 2 507 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →