Електрочайник De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR оливковий
Фото 6 |
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR |
|
Електрочайник виконаний в ретро стилі і має конічну форму корпусу, яка завдяки зміщеному донизу центру тяжкості забезпечує кращу стійкість приладу під час роботи. Основний колір пристрою оливковий гармонійно поєднується з коричневими і хромованими елементами. Корпус виготовлений з міцної сталі, що додає привабливості чайнику, але має високу теплопровідність, тому під час експлуатації моделі слід бути обережним, щоб випадково не отримати опік.
Нагрівальний елемент прихований під плоским дном, що дозволяє нагрівати невелику кількість води. Електрочайник De'longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR має об'єм 1,7 л і підходить для сім'ї з 3-4 осіб. Контакт бази розташований по центру, що дозволяє швидко і зручно встановлювати прилад. Фільтр і кришка знімаються, забезпечуючи зручність при догляді. На задній частині корпусу знаходиться скляна шкала, орієнтуючись на яку, можна точно наливати потрібний об'єм води. Електрочайник має потужність 2 кВт, тому швидко нагріває вміст, не надаючи надмірного навантаження на проводку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR оливковий
Усі ціни 20 →Електрочайник DeLonghi KBOV 2001 GR | 2 741 грн. |
Електрочайник DeLonghi KBOV 2001 GR | 2 741 грн. |
Електрочайник Delonghi KBOV 2001.GR | 2 749 грн. |
Електрочайник Delonghi Kbov 2001.GR | 2 821 грн. |
Електрочайник DeLonghi KBOV 2001 GR | 2 699 грн. |
1 3 4 10 |
Класний чайник. Стоїть на роботі. Працює більше пів року, тихий, жодних слідів від клею чи іржі немає, приїхав в упаковці з пломбами. Тихий, швидко закипає, надійна конструкція Ні користуюся De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG кілька місяців |
Модификації De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR
Ціни на De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG бежевий | від 2 339 грн. | 16 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR оливковий | від 2 699 грн. | 21 пропозиція | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ синій | від 2 339 грн. | 40 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK чорний | від 2 339 грн. | 15 пропозицій |