Електрочайник De'Longhi Distinta KBI 2001.S сірий
Фото 21 |
De'Longhi Distinta KBI 2001.S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Distinta KBI 2001.S сірий
Електрочайник Delonghi KBI 2001 S | 3 662 грн. |
Електрочайник DeLonghi KBI 2001 S | 2 999 грн. |
Чайник Delonghi KBI 2001.S | 3 767 грн. |
Електрочайник DeLonghi KBI 2001 S (KBI2001S) KBI2001S | 3 730 грн. |
Чайник DE LONGHI KBI 2001.S Distinta | 4 540 грн. |
Додаткові функції і можливості електрочайника De'Longhi Distinta KBI 2001.S:
- Обертання на підставці на 360°
Модификації De'Longhi Distinta KBI 2001.S
Ціни на De'Longhi Distinta KBI 2001.S |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Distinta KBI 2001.BL синій | від 3 499 грн. | 11 пропозицій | ||
De'Longhi Distinta KBI 2001.M сріблястий | від 3 299 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Distinta KBI 2001.S сірий | від 2 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →