Електрочайник Adler AD 1345 2200 Вт 1.7 л
Фото 12 |
Adler AD 1345 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1345 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 26 →Електрочайник Adler AD 1345 Black | 1 984 грн. |
Електрочайник Adler Ad 1345 Black | 1 974 грн. |
Електрочайник Adler AD 1345 White | 1 964 грн. |
Чайник з регулятором температури Adler AD 1345 Black 1,7L | 2 017 грн. |
Електрочайник ADLER AD 1345W ПОЛЬЩА (SOLIN) 1.7л STRIX LED металевий з рег | 2 425 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →