Електрочайник De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний
Фото 5 |
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний
Усі ціни 10 →Електрочайник Delonghi KBJ 2001.BK | 2 508 грн. |
Електрочайник Delonghi Kbj 2001.BK | 2 933 грн. |
Електрочайник DeLonghi Kbj 2001.BK | 2 555 грн. |
Електрочайник Delonghi KBJ 2001.BK | 2 699 грн. |
Електрочайник DeLonghi Brillante KBJ 2001.BK | 2 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK
Ціни на De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante KBJ 2001.W білий | від 2 280 грн. | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Brillante KBJ 2001.BK чорний | від 2 489 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →