Душова кабіна Ravak Supernova 79x79
Фото 9 |
Ravak Supernova SRV2-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Supernova 79x79
Усі ціни 7 →Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S Transparent, белый профиль 14V401 | 11 266 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S Transparent, сатин 14V40UO2Z1 | 12 900 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S Transparent, черный профиль 14V40 | 12 427 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S GRAPE, белый профиль 14V401O2ZG | 12 470 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S GRAPE, сатин 14V40UO2ZG | 14 018 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S GRAPE, черный профиль 14V403O2ZG | 13 588 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SRV2-80 S PEARL, сатин 14V40UO211 | 10 922 грн. |
Якщо ти не страждаєш на клаустрофобію, то в цій кабіні є всі шанси почати. Зовні кабіна виглядає переконливо, навіть величезно. А от коли ти вже всередині – ситуація зовсім інша. Думки прийняти душ удвох навіть відвідують голову. Там безглуздо немає місця. Для plus size моделей у мене теж погані новини: ця крихітна кабіна. Чеський виробник, звичайно, постарався, але від появи грибка навіть він не вбереже. Тішить у кабіні те, що за рік щоденного користування двері не почали ходити ходуном і скло не здригається від кожного руху. І за межі кабіни вода справді не потрапляє, що дуже тішить. Хороша збірка, після року щоденного користування кабіною герметичність залишилася такою ж гарною. Вода не потрапляє за межі кабіни. Немає можливості прийняти душ удвох Юлия: користуюся Ravak Supernova SRV2-100 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Supernova SRV2-80:
- За допомогою комбінації різних розмірів виробу SRV2-S можна отримати квадратний або прямокутний варіанти
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Піддон купується окремо
- Колір профілів — білий, сатин
Модификації Ravak Supernova
Ціни на Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 79x79 | від 10 922 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Supernova 89x89 | від 12 728 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Supernova 99x99 | від 15 222 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →