Унітаз Deante Peonia Zero CDED 6ZPW
Фото 28 |
Deante Peonia Zero CDED 6ZPW |
|
10 років гарантії від виробника.
Сидіння з кришкою купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Peonia Zero CDED 6ZPW
Усі ціни 13 →Унітаз підвісний Deante Peonia CDED6ZPW з сидінням Soft Close | 13 952 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий чорний DEANTE Peonia із сидінням з мікроліфт | 15 000 грн. |
Deante Deante Peonia (CDEDNZPW) | 14 249 грн. |
Унітаз підвісний Deante Peonia безобідковий, сидіння в комплекті, чорний ( | 14 249 грн. |
Унітаз Deante PEONIA з кришкою, безободковий (CDEDNZPW) | 14 250 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →