Унітаз Laufen Pro H8669550000001
Фото 5 |
Laufen Pro H8669550000001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro H8669550000001
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний Laufen Pro H8669550000001 з сидінням Soft Close | 14 054 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий), УКОРОЧЕНИЙ Laufen Pro Combipack з | 14 053 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий LAUFEN PRO із сидінням з мікроліфтом H | 15 038 грн. |
Laufen Laufen Pro Compact H8669550000001 Rimless с сиденьем Slim Soft Clos | 15 038 грн. |
Унітаз консольний Laufen укорочений Rimless PRO із сидінням Soft-Close H86 | 13 053 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →