Унітаз Roca Meridian A34H242000
Фото 6 |
Roca Meridian A34H242000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Meridian A34H242000
Усі ціни 16 →Унітаз підвісний Roca Meredian Rimless A34H242000 з сидінням Slim Soft-clo | 14 622 грн. |
Унітаз підвісний Roca MERIDIAN Rimless A34H242000 із сидінням Slim Soft-cl | 10 415 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA MERIDIAN із сидінням з мікроліфто | 14 622 грн. |
Roca Roca Meridian Rimless A34H242000, в комплекте с сиденьем Urea/Duropla | 14 622 грн. |
Унітаз підвісний Roca Meridian Rimless з кришкою Slim Soft-Close укорочени | 14 622 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →