Зварювальний напівавтомат Deca D-MIG 635T (262200)
Deca D-MIG 635T 350 A 8.5 кВт 500 A 15 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca D-MIG 635T
Усі ціни 7 →Зварювальний напівавтомат Deca D-MIG 635 T LAB | 95 799 грн. |
Сварочный инверторный полуавтомат мультипроцессорный Deca D-MIG 635 TD LAB | 112 329 грн. |
Промышленный сварочный полуавтомат Deca D-MIG 635T 262200 | 103 609 грн. |
Deca D-MIG 635T | 96 873 грн. |
Зварювальний апарат Deca D-mig 635 T LAB | 99 520 грн. |
Deca D-MIG 635T | 98 667 грн. |
Сварочный полуавтомат Deca D-MIG 635T 8,5 кВт 262200 | 103 609 грн. |
Додаткові функції і можливості зварювального апарата Deca D-MIG 635T:
- 2/4-тактний режим зварювання
Модификації Deca D-MIG 635T
Ціни на Deca D-MIG 635T |
---|---|---|---|---|
Deca D-MIG 635T | від 95 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Deca D-MIG 650T | від 111 700 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →