Зварювальний інвертор Deca MASTRO 200 LAB (285400)
Відео 2Фото 7 |
Deca MASTRO 200 LAB без кабелів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca MASTRO 200 LAB
Усі ціни 9 →Зварювальний інвертор Deca MASTRO 200 LAB | 9 698 грн. |
Deca MASTRO 200 LAB | 10 739 грн. |
СВАРОЧНЫЙ ИНВЕРТОР DECA MASTRO 200 LAB (базова комплектація) 285400 | 10 518 грн. |
Зварювальний інвертор Deca MASTRO 200 LAB (285480) | 10 722 грн. |
Deca MASTRO 200 LAB | 10 449 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →