Зварювальний інвертор Deca MASTROTIG 216 AC/DC (284200)
Deca MASTROTIG 216 AC/DC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca MASTROTIG 216 AC/DC
Зварювальний інвертор аргонно-дугового зварювання Deca Mastrotig 216 AC-DC | 79 800 грн. |
Deca Mastrotig 216 AC/DC | 85 295 грн. |
Сварочный аппарат Deca MASTROTIG 216 AC/DC 284200 | 89 567 грн. |
Deca Mastrotig 216 AC/DC | 83 744 грн. |
Аргонно-дуговой сварочный аппарат Deca Mastrotig 216 AC-DC | 90 947 грн. |
Додаткові функції і можливості зварювального апарата Deca MASTROTIG 216 AC/DC:
- 2/4-тактний режим зварювання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →