Блок живлення Deepcool PQ-M PQ1000M
Відео 6Фото 10 |
Deepcool PQ-M PQ1000M |
|
Потужний та тихий блок живлення з енергоефективністю на рівні 80 PLUS Gold. У пристрої передбачена комбінована система охолодження. Якщо комп'ютер працюватиме над вирішенням нескладних завдань, то відведення тепла може ефективно здійснюватись лише за рахунок пасивних радіаторів. Для активації гібридного режиму охолодження передбачена спеціальна кнопка, розташована поруч із перемикачем Power.
Комп'ютерний блок живлення Deepcool PQ-M PQ1000M може здивувати сучасним дизайнерським виконанням. У цій моделі передбачений корпус із закругленими гранями, а замість традиційних грат використовується великорозмірна перфорація у верхній кришці. Блок живлення має повністю модульну систему підключення проводів. У ролі кабельних ліній використовуються сучасні шлейфи із плоскою фактурою. Всі роз'єми захищені позолотою, що дозволить контактам залишатися в ідеальному стані протягом усього терміну служби комп'ютера. Цей блок живлення може забезпечити стабільну вихідну напругу з мінімальним рівнем пульсацій і шуму. Такій енергосистемі під силу організація професійного оверклокінгу високопродуктивних комплектуючих.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool PQ-M PQ1000M
Усі ціни 37 →Deepcool PQ1000M 1000W (R-PQA00M-FA0B-EU) R-PQA00M-FA0B-EU | 8 079 грн. |
Блок живлення Deepcool PQ1000M 1000W (R-PQA00M-FA0B) | 8 564 грн. |
Блок живлення Deepcool PQ1000M | 8 079 грн. |
Блок питания Deepcool PQ1000M | 8 079 грн. |
Блок живлення Deepcool 1000W (PQ1000M) 1000W (PQ1000M) | 8 079 грн. |
Модификації Deepcool PQ-M
Ціни на Deepcool PQ-M |
---|---|---|---|---|
Deepcool PQ-M PQ650M | від 8 076 грн. | 4 пропозиції | ||
Deepcool PQ-M PQ850M | від 5 226 грн. | 41 пропозиція | ||
Deepcool PQ-M PQ1000M | від 6 697 грн. | 40 пропозицій |