Блок живлення Deepcool PQ-M PQ850M
Відео 6Фото 10 |
Deepcool PQ-M PQ850M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PQ-M PQ850M
Усі ціни 38 →Deepcool PQ850M 850W (R-PQ850M-FA0B-EU) R-PQ850M-FA0B-EU | 6 579 грн. |
Блок живлення DeepCool PQ850M (R-PQ850M-FA0B-EU) 850W R-PQ850M-FA0B-EU | 6 579 грн. |
Блок живлення Deepcool PQ850M 850W (R-PQ850M-FA0B) | 7 029 грн. |
Блок живлення Deepcool PQ850M | 6 580 грн. |
Блок питания Deepcool PQ850M | 6 580 грн. |
ще 20 пропозицій
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Deepcool PQ-M
Ціни на Deepcool PQ-M |
---|---|---|---|---|
Deepcool PQ-M PQ650M | від 8 076 грн. | 4 пропозиції | ||
Deepcool PQ-M PQ850M | від 5 226 грн. | 41 пропозиція | ||
Deepcool PQ-M PQ1000M | від 6 697 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →