Вантажна шина Deestone SD437 315/80 R22.5 156K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Deestone SD437 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deestone SD437 315/80 R22.5 156K
Deestone SD437 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 17 786 грн. |
Deestone SD437 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 15 863 грн. |
Deestone SD437 (ведущая ось) 315/80 R22.5 156/150K | 17 785 грн. |
Deestone SD437 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 17 773 грн. |
Шина Deestone SD437 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K PR20 | 17 359 грн. |