Defender Warhead G-120
Відео 5Фото 6 |
Defender Warhead G-120 |
|
Доступна ігрова гарнітура закритого типу з кабельним підключенням. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії з максимально привабливою вартістю і базовою функціональністю. Призначена для економних молодих людей, захоплених комп'ютерними іграми і не бажаючих (або не мають можливості) витрачати на подібний аксесуар значних сум. Може бути гарним варіантом подарунка для дитини чи підлітка.
Відрізняється яскравим і ефектним дизайном простою і практичною пластиковою конструкцією. Має м'які амбушюри, оброблені делікатною штучною шкірою. Вони забезпечують рівномірний розподіл зусилля притиску оголів'я і не викликають втоми під час тривалих ігрових сесій. Навушники Defender Warhead G-120 обладнані динамічними випромінювачами з діафрагмою діаметром 40 мм і невеликим імпедансним опором.
Вони дають гучний звук помірного рівня якості і добре справляються з завданням акустичного оформлення популярних ігрових проєктів. Для підтримки голосового зв'язку в чаті або роботи з мультимедійними додатками передбачений спрямований мікрофон, розташований на відкіднiй жорсткiй дужці. Двометровий плоский кабель, не схильний до сплутування, має одностороннє підведення і оснащений двома роз'ємами 3-pin mini-Jack 3.5 mm для підключення до персонального комп'ютера або ноутбука.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Купити Defender Warhead G-120
Усі ціни 63 →Наушники с микрофоном Defender Warhead G-120, красно/белые 64098 | 343 грн. |
Наушники Defender Warhead G-120 (Black) 64099 | 355 грн. |
Defender Warhead G-120 Red-White 64098 | 409 грн. |
Наушники Defender Warhead G-120 Red-White (64098) 64098 | 365 грн. |
Defender Навушники Defender Warhead G-120 Red-White (64098) 64098 | 355 грн. |
Хороше співвідношення ціни та якості. Купив користуюся близько тижня, дуже добре скористатися баси, можна підключати до телефону, звук супер, мікрофон вражає якістю. Пластиковий корпус, накладки маленького розміру. користуюся Defender Warhead G-120 тиждень рекомендую купити обов'язково |