Твердопаливний котел Defro KDR Plus 3A 25 25 кВт
100 270 грн. Купити! Твердопаливний котел тривалого горіння Defro Kdr plus 3 25 kw KCO-KDRP3-25Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 48 міс. від виробника Поскаржитись |
Defro KDR Plus 3A 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики KDR Plus 3A 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Defro KDR Plus 3A 25
Ціни на Defro KDR Plus 3A 25 |
---|---|---|---|---|
Defro KDR Plus 3A 15 15 кВт | від 88 876 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro KDR Plus 3A 20 20 кВт | від 94 193 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro KDR Plus 3A 25 25 кВт | від 100 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro KDR Plus 3A 30 30 кВт | від 105 207 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro KDR Plus 3A 35 35 кВт | від 117 361 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro KDR Plus 3A 40 40 кВт | від 137 236 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro KDR Plus 3A 50 50 кВт | від 173 734 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →