Твердопаливний котел Defro Optima Komfort 25 25 кВт
Defro Optima Komfort 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики Optima Komfort 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості опалювального котла Defro Optima Komfort 25:
- Регулятор тяги купується окремо
Модификації Defro Optima Komfort 25
Ціни на Defro Optima Komfort 25 |
---|---|---|---|---|
Defro Optima Komfort 15 15 кВт | від 63 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Defro Optima Komfort 20 20 кВт | від 66 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Defro Optima Komfort 25 25 кВт | від 73 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Defro Optima Komfort 30 30 кВт | від 78 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Defro Optima Komfort 35 35 кВт | від 94 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →