Свердловинний насос Delfin 90 QJD 114-0.55
Delfin 90 QJD 114-0.55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delfin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delfin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Delfin 90 QJD 114-0.55
Ціни на Delfin 90 QJD 114-0.55 |
---|---|---|---|---|
Delfin 90 QJD 109-0.37 | від 4 894 грн. | 1 пропозиція | ||
Delfin 90 QJD 114-0.55 | від 5 088 грн. | 2 пропозиції | ||
Delfin 90 QJD 118-0.75 | від 5 288 грн. | 1 пропозиція | ||
Delfin 90 QJD 122-1.1 | від 6 503 грн. | 1 пропозиція | ||
Delfin 90 QJD 126-1.5 | від 7 576 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →