Свердловинний насос Dongyin 777311
Dongyin 777311 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777311
Усі ціни 8 →Dongyin насос вихревой 0.75кВт H 58(34)м Q 45(20)л/мин (777311) | 5 221 грн. |
Dongyin Dongyin 45Km100 (777311) 777311 | 5 357 грн. |
Насос вихровий Dongyin 0.75кВт H 58(34)м Q 45(20)л/хв d96мм (777311) | 4 443 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.75кВт H 58(34)м Q 45(20)л/хв Ø96мм (777311) | 4 628 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 4SKm100 (777311) | 5 357 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777311:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777311
Ціни на Dongyin 777311 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777301 | від 4 164 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777302 | від 5 162 грн. | 2 пропозиції | ||
Dongyin 777311 | від 4 443 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777312 | від 5 636 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →