Ванна Devit Iven 180x120 см (18012141)
Devit Iven 180x120 179x75 см180x120 см |
|
Ніжки можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Iven 180x120 см
Усі ціни 10 →Акрилова ванна Devit Iven 180х120 см 18012141 | 36 959 грн. |
Ванна DEVIT IVEN 180x120 см (18012141) 18012141 | 36 959 грн. |
Акрилова ванна Devit Iven 180х120 см 18012141 | 36 229 грн. |
Devit Devit Iven 18012141 180*120 291337 | 36 959 грн. |
Ванна акрилова Devit Iven 180x120см з ніжками (18012141) | 36 229 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Devit Iven
Ціни на Devit Iven |
---|---|---|---|---|
Devit Iven 179x75 см | від 81 510 грн. | 3 пропозиції | ||
Devit Iven 180x120 см | від 36 229 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →