Дриль-шурупокрут DeWALT DCD709M2T
Відео 23Фото 11 |
DeWALT DCD709M2T |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCD709M2T
Усі ціни 21 →DeWALT DCD709M2T | 13 801 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD709M2T | 12 999 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD709M2T (2х18 В, 4 А*год, | 13 800 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт DeWalt (DCD709M2T) | 13 801 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD709M2T (DCD70 | 13 800 грн. |
ще 16 пропозицій
anonim
4 лютого 2021, 09:00
Ремонт #
Добрый день. У меня на шуруповерте деволт dcd709s2t-Qw обломало болт который держит патрон где мне приобрести данный болт
anonim
13 серпня 2020, 21:05
Как так? #
Модель DCD709D2T отличается от данной батареей в 2 ампер часа (у данного 1,5) и стоит на тысячу дешевле! Как так? Почему?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCD709M2T
Ціни на DeWALT DCD709M2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD709M1 | від 10 199 грн. | 1 пропозиція | ||
DeWALT DCD709S2T | від 9 310 грн. | 24 пропозиції | ||
DeWALT DCD709D2T | від 7 499 грн. | 27 пропозицій | ||
DeWALT DCD709L2T | від 10 400 грн. | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD709M2T | від 11 240 грн. | 21 пропозиція | ||
DeWALT DCD709P2T | від 13 205 грн. | 24 пропозиції | ||
DeWALT DCD709N | від 4 465 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →