Дриль-шурупокрут DeWALT DCD805E1T
Відео 4Фото 11 |
DeWALT DCD805E1T |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCD805E1T
Усі ціни 21 →DeWALT DCD805E1T | 16 099 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD805E1T, безщітковий, 1 ак | 16 099 грн. |
Дриль-шуруповерт ударна акумуляторна DeWALT DCD805E1T | 12 500 грн. |
Дриль-шурупокрут безщітковий ударний DeWALT DCD805E1T | 16 099 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD805E1T (DCD80 | 16 099 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCD805E1T
Ціни на DeWALT DCD805E1T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD805E1T | від 11 760 грн. | 21 пропозиція | ||
DeWALT DCD805E2T | від 12 960 грн. | 22 пропозиції | ||
DeWALT DCD805P2T | від 15 720 грн. | 18 пропозицій | ||
DeWALT DCD805H2T | від 16 920 грн. | 20 пропозицій | ||
DeWALT DCD805NT | від 9 899 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →