Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set 602317870
Відео 1Фото 11 |
Metabo SB 18 L Set 602317870 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 L Set 602317870
Усі ціни 6 →Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 L Mobile Workshop + 2 акк 18 | 11 040 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Mobile Workshop 6023 | 11 041 грн. |
Аккумуляторный ударный дриль Metabo SB 18 L Set, 2 акб 18 В Li-Power 2.0 A | 11 041 грн. |
Metabo 602317870 | 9 640 грн. |
Metabo 602317870 | 9 881 грн. |
Metabo 602317870 | 10 122 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602317500 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602317540 — в комплекті 3 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602317870 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів
Модификації Metabo SB 18 L Set 602317870
Ціни на Metabo SB 18 L Set 602317870 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 L Set 602317870 | від 9 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SB 18 L 602317500 | від 6 392 грн. | 23 пропозиції | ||
Metabo SB 18 L Set 602317540 | від 9 390 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →