Дриль-шурупокрут DeWALT DCD777M2T
Відео 5Фото 19 |
DeWALT DCD777M2T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCD777M2T
Усі ціни 24 →DeWALT DCD777M2T | 12 699 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWalt DCD777M2T, 2 акб 4 Ah, з | 12 699 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна безщіточна DeWALT DCD777M2T | 12 579 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DeWalt (DCD777M2T) | 12 699 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWALT DCD777M2T (DCD777M2T) | 12 699 грн. |
0 0 0 4 |
Дриль-шурупокрут зі збільшеним крутним моментом
Основним компонентом у конструкції DeWALT DCD777M2T є безщітковий мотор, який забезпечує значну потужність (340 Вт) і збільшений крутний момент (65 Нм). Цього достатньо, щоб свердлити великі отвори в деревині (до діаметра 30 мм) або повертати шурупи діаметром 7-8 мм. Механічна муфта регулювання моменту, що крутить, з 15 рівнями дозволяє легко контролювати затяжку при роботі з дрібними шурупами або м'якою деревиною, такий як сосна або осика. Перемикання між швидкостями редуктора (до 500 об/хв у режимі роботи з кріпленням та до 1750 об/хв у режимі свердління) робить інструмент універсальним. Швидкозатискний патрон дозволяє використовувати круглі свердла (з хвостовиками діаметром 1.5-13 мм) та шестигранні біти різних типів та розмірів. Вбудований світлодіод у корпусі висвітлює робочу область та має функцію післясвітлення, що корисно при точній роботі або оцінці результату після завершення завдання.
Інструмент для тривалої роботи
Акумуляторні дрилі-шурупокрути DeWALT відмінно підходять для професійного використання, включаючи будівництво дерев'яних та металевих конструкцій, монтаж парканів та покрівель, складання меблів, електромонтажні роботи та інші завдання, що потребують свердління та закручування великого об'єму кріпильних елементів. Поставляється з двома ємними батареями по 4 Агод кожна, що забезпечує безперервну роботу - доки одна батарея використовується, інша заряджається. Комплект також включає зарядний пристрій, який повністю заряджає акумулятори за 1 годину 40 хвилин, а також якісний пластиковий кейс для зручного зберігання та перенесення інструменту, приладдя та оснащення, необхідних протягом робочого дня.
Модификації DeWALT DCD777M2T
Ціни на DeWALT DCD777M2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD777S2T | від 8 079 грн. | 9 пропозицій | ||
DeWALT DCD777D2T | від 9 310 грн. | 26 пропозицій | ||
DeWALT DCD777L2T | від 10 640 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DCD777M2T | від 10 680 грн. | 24 пропозиції |