Шабельна пила DeWALT DCS367P2
Відео 7Фото 8 |
DeWALT DCS367P2 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод кейс (сумка) / акк. відсутній |
|
Модель DCS367N поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі DCS367NT є кейс, а в комплекті моделі DCS367P2 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCS367P2
Усі ціни 25 →Акумуляторна шабельна пилка DeWALT DCS367P2 | 25 899 грн. |
DeWALT DCS367P2 | 25 899 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Dewalt DCS367P2, 2 акб 18 В Li-Ion XR по 5.0 Ah | 25 899 грн. |
Пила сабельная аккумуляторная DeWalt (DCS367P2) | 25 899 грн. |
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS367P2 (DCS367P2) | 25 898 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCS367P2
Ціни на DeWALT DCS367P2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCS367N | від 9 680 грн. | 25 пропозицій | ||
DeWALT DCS367H2T | від 24 280 грн. | 4 пропозиції | ||
DeWALT DCS367P2 | від 18 760 грн. | 25 пропозицій | ||
DeWALT DCS367NT | від 11 920 грн. | 27 пропозицій |