Біти / торцеві голівки DeWALT DT70813
DeWALT DT70813 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DT70813
Усі ціни 7 →Набор бит ударных DeWalt FlexTorq 1/4" 8 шт (DT70813) | 172 грн. |
Касета з бітами FlexTorq DeWALT DT70813 | 172 грн. |
Касета з бітами FlexTorq DeWALT DT70813 | 202 грн. |
Набор битов DeWALT в кассете для Tough Case, FlexTorq, DT70813 (DT70813) D | 228 грн. |
Касета з бітами FlexTorq DeWALT DT70813 | 172 грн. |
Касета з бітами DeWALT FlexTorq, L=25 мм, Pz1, Pz2 – 2 шт, Т15, Т20, Т25, | 203 грн. |
Набір бітів DeWALT в касеті для Tough Case, FlexTorq, DT70813 (DT70813) | 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →