Біти / торцеві голівки DeWALT DT7460
Відео 2Фото 8 |
DeWALT DT7460 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DT7460
Усі ціни 8 →DeWALT DT7460 | 1 528 грн. |
Набор торцевых головок DeWalt Extreme Impact 8, 10, 13 мм DT7460 | 1 528 грн. |
Набор держателей саморезов DeWalt EXTREME IMPACT 1/4" 3шт. (DT7460) | 1 528 грн. |
Набір головок торцевих магнітних EXTREME IMPACT DeWALT DT7460 | 1 528 грн. |
Набір головок торцевих магнітних DeWALT 1/4 (DT7460) | 1 528 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →