Біти / торцеві голівки DeWALT DWMT19241-1
Фото 14 |
DeWALT DWMT19241-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWMT19241-1
Набір головок DeWALT 1/2", 22 шт. (DWMT19241-1) DWMT19241-1 | 5 448 грн. |
Набір головок 1/2, 22 предмети DeWALT DWMT19241-1 | 5 051 грн. |
DeWALT Набір головок DeWALT 1/2", 22 шт. (DWMT19241-1) DWMT19241-1 | 5 448 грн. |
Набір головок DeWalt 1/2 22 предмети (DWMT19241-1) | 5 051 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →