Литий диск Rial Milano 5,5x14/4x100 ET35 DIA63,3
Відео 1Фото 5 | від 5 454 до 5 886 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Rial Milano 72
Характеристики
Rial Milano 5,5x14/4x100 ET35 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Milano 5,5x14/4x100 ET35 DIA63,3
Rial Milano R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA63.3 Titanium MI55435A22-5 | 5 702 грн. |
Rial Milano R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA63.3 Titanium | 5 886 грн. |
Диски Rial Milano 5,5x14 4x100 ET35 DIA63,3 (titanium) (1002297453) | 5 454 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі