Литий диск Dezent RE 7x17/5x112 ET38 DIA70,1
Фото 18 | від 6 286 до 7 551 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent RE 67
Характеристики
Dezent RE 7x17/5x112 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent RE 7x17/5x112 ET38 DIA70,1
Сортувати
Dezent RE (7J x 17 5x112 ET38 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 7 551 грн. |
Dezent RE R17 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Silver TREY8SA38 | 6 648 грн. |
Dezent RE W7.0 R17 PCD5x112 ET38 DIA70.1 DBM | 6 286 грн. |
Dezent RE R17 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Black Matt TREY8KA38 | 7 178 грн. |
Закрити
Схожі