Литий диск Dezent TA 7,5x17/5x108 ET50,5 DIA63,4
Відео 1Фото 7 | від 7 396 до 10 599 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Dezent TA 119
Характеристики
Dezent TA 7,5x17/5x108 ET50,5 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TA 7,5x17/5x108 ET50,5 DIA63,4
Сортувати
Dezent TA SILVER - Silber (R17 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4) | 7 999 грн. |
Dezent A (7.5J x 17 5x108 ET50.5 DIA63.4) На замовлення з Європи. | 8 034 грн. |
Dezent TA R17 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4 Silver TTA7HSA505E | 9 893 грн. |
Dezent TA W7.5 R17 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4 DBP | 10 599 грн. |
Dezent TA (7.5J x 17 5x108 ET50.5 DIA63.4 Silver) | 8 507 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі