Литий диск Dezent TH 7,5x17/5x112 ET32 DIA70,1
Відео 2Фото 18 | від 7 307 до 7 799 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Dezent TH 24
Характеристики
Dezent TH 7,5x17/5x112 ET32 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TH 7,5x17/5x112 ET32 DIA70,1
Сортувати
Dezent TH SILVER - Silber (R17 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA70.1) | 7 799 грн. |
Dezent TH R17 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA70.1 Silver TTH78SA32 | 7 307 грн. |
Dezent TH R17 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA70.1 Silver | 7 557 грн. |
Диски Dezent TH 7,5x17 5x112 ET32 DIA70,1 (silver) (1000830059) | 7 313 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі