Литий диск Dezent TR 7,5x17/5x112 ET52 DIA66,6
Відео 2Фото 33 | від 6 735 до 8 694 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації Dezent TR 72
Характеристики
Dezent TR 7,5x17/5x112 ET52 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TR 7,5x17/5x112 ET52 DIA66,6
Сортувати
Dezent TR (7.5J x 17 5x112 ET52 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 7 259 грн. |
Dezent TR Silver R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 | 7 912 грн. |
Диски Dezent TR 7,5x17 5x112 ET52 DIA66,6 (black) (1001908800) | 6 859 грн. |
Dezent TR (7.5J x 17 5x112 ET52 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 7 568 грн. |
Dezent TR Dark Black Polished R17 W7.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 | 8 694 грн. |
Диски Dezent TR 7,5x17 5x112 ET52 DIA66,6 (silver) (1001908839) | 6 735 грн. |
Диски DEZENT TR black R17 W7,5 PCD5x112 ET52 DIA66,6 ID313896 | 7 542 грн. |
Диски DEZENT TR dark R17 W7,5 PCD5x112 ET52 DIA66,6 ID313947 | 8 570 грн. |
Диски DEZENT TR silver R17 W7,5 PCD5x112 ET52 DIA66,6 ID313998 | 7 370 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі